Replis czapka z daszkiem
Cena katalogowa (netto): 8.01zł
Cedrus A5 notes
Cena katalogowa (netto): 9.17zł
Duttak torba na zakupy
AP781439-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Extra wytrzymała torba na zakupy z włókniny.
od 2.85zł
netto
Cena katalogowa:
3.35zł
Dostępne od ręki: 766 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Włóknina laminowana |
| Wymiar produktu | 300×340×120 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×34×42 cm |
| Kod celny | 4202921900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Duttak torba na zakupy - biały | |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - pomarańcz | |
| 2026-09-28 | 3000 |
| Duttak torba na zakupy - czerwony | |
| 2026-09-28 | 3000 |
| Duttak torba na zakupy - niebieski | |
| 2026-06-05 | 5000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - zielony | |
| 2026-09-28 | 5000 |
| Duttak torba na zakupy - czarny | |
| 2026-06-05 | 5000 |
| 2026-09-28 | 10000 |
| Duttak torba na zakupy - fuksji | |
| 2026-09-28 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.