Nopuk Line A5 notes
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Mincap dziecięca czapka z daszkiem
Cena katalogowa (netto): 7.83zł
Prunus A5 notes
AP781196-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes w kartonie z recyklingu. Posiada 100 czystych kartek, kolorową zakładkę i gumkę.
od 8.08zł
netto
Cena katalogowa:
9.50zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 147×210×15 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36.5×35×25 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Prunus A5 notes - biały | |
| 2026-08-24 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.