Sports bidon
Cena katalogowa (netto): 10.96zł
Shoop samolot
Cena katalogowa (netto): 3.46zł
Banie czapka zimowa
AP761334-06
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Akrylowa czapka zimowa.
od 7.25zł
netto
Cena katalogowa:
9.41zł
Dostępne od ręki: 21 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, niebieski, pomarańcz |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Wymiar produktu | 195×195 mm |
| Waga produktu | 42.8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 54×42×42 cm |
| Kod celny | 6505009090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.