Amilo zapalniczka
Cena katalogowa (netto): 1.33zł
Abyss głośnik bezprzewodowy
Cena katalogowa (netto): 23.48zł
Decibel głośnik bezprzewodowy
AP741951-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bezprzewodowy głośnik z metalową obudową. Z radiem, odtwarzaczem MP3, funkcją głośnomówiącą i wbudowanym akumulatorem. W zestawie ładowarka USB i kabel aux-in.
od 20.23zł
netto
Cena katalogowa:
26.27zł
Dostępne od ręki: 329 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, srebrny, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | metal |
| Wymiar produktu | ø59×50 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 32×32×16 cm |
| Kod celny | 8518290090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.