Tadil notatnik
Cena katalogowa (netto): 23.37zł
Nopuk Blank A6 notes
Cena katalogowa (netto): 4.78zł – 4.81złZakres cen: od 4.78zł do 4.81zł
Nexus plecak
AP741567-06A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak z zapinanymi kieszeniami oraz wyściełanymi plecami i ramiączkami. Materiał 600D poliester.
od 36.89zł
netto
Cena katalogowa:
43.40zł
Dostępne od ręki: 587 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 325×430×235 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×32×55 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.