Torba z bawełny z recyklingu i poliestru z recyklingu na zakupy B'RIGHT | Porter
Cena katalogowa (netto): 6.89zł
Zestaw bambusowych akcesoriów kuchennych, 5 el.
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Torba z bawełny organicznej na zakupy B’RIGHT | Aidan
V8823-20
Cena katalogowa (netto): 4.71zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy z długimi uchwytami B’RIGHT, wykonana z bawełny organicznej, zgodna z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard)
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
36734 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna organiczna 150 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm (handles 70 x 2,5 cm) |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40 x 38 cm |
| Waga kartonu | 18 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa żaba | Elena
SKU:
HE298-06
Dostępne na zamówienie
1392 | 2380
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy koń | Deacon
SKU:
HE483-16
Dostępne na zamówienie
0 | 7056
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy lew | Griffin
SKU:
HE275-18
Dostępne na zamówienie
10153 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream Junior
SKU:
HE310-02
Dostępne na zamówienie
6198 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Brown
SKU:
HE235-16
Dostępne na zamówienie
6445 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Brown
SKU:
HE560-16
Dostępne na zamówienie
4432 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.