Zestaw słomek wielokrotnego użytku, 2 szt. z czyścikiem
Cena katalogowa (netto): 4.16zł
Torba z bawełny organicznej na zakupy B'RIGHT | Aidan
Cena katalogowa (netto): 4.71zł
Torba z bawełny z recyklingu i poliestru z recyklingu na zakupy B’RIGHT | Porter
V8822-03
Cena katalogowa (netto): 6.89zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy B’RIGHT, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny z recyklingu o gramaturze 200 g/m² i poliestru z recyklingu, zgodna z certyfikatem GRS (Global RecycIed Standard)
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
32860 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, jasnozielony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (75%) 200 g/m2, poliester (25%) |
| Wymiar produktu | 38 x 40 cm (handles 70 x 2,5 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 95 |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40 x 32 cm |
| Waga kartonu | 16,2 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa krówka | Nancie
SKU:
HE286-88
Dostępne na zamówienie
3827 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Garrett
SKU:
HE292-52
Dostępne na zamówienie
1591 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh White
SKU:
HE273-52
Dostępne na zamówienie
0 | 1344
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Patch
SKU:
HE247-16L
Dostępne na zamówienie
8320 | 4800

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.