SuboProduce personalizowany worek
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
SuboProduce Mesh personalizowany worek
Cena katalogowa (netto): 29.49zł
Hiddins scyzoryk
AP721902
Cena katalogowa (netto): 15.43zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Scyzoryk ze stali nierdzewnej z bambusową rękojeścią i 9 funkcjami. Z paskiem do noszenia ze skóry PU.
Ilość Cena netto |
1093 w 24-48h
0 w 5-10 dni
5000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 25×90×15 mm |
| Waga produktu | 70.83333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 120 |
| Wymiary kartonu (cm) | 21.5×18.5×23 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Hiddins scyzoryk - naturalny | |
| 2026-05-06 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3612 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
41835 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15958 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
43968 | 6000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.