Netra brelok
Cena katalogowa (netto): 2.00zł
Hebon długopis
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Chappy miska dla psa
AP721232-05
Cena katalogowa (netto): 6.93zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana miska dla psa z materiału TPR z karabińczykiem w dopasowanym kolorze, 450 ml.
Ilość Cena netto |
6025 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, limonkowy, niebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | ø129×52 mm |
| Waga produktu | 58 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×30×30 cm |
| Kod celny | 3924900090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Chappy miska dla psa - niebieski | |
| 2026-07-02 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
791 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
82447 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
19943 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
14074 | 18900
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
159335 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.