Notatnik A5 w kropki i długopis REPORTER Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 55.00zł
Notatnik A5 w linie ELEGANCE Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 45.80zł
Notatnik A5 w kropki REPORTER Pierre Cardin
B4000500IP307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Luksusowy, dwukolorowy notes o formacie A5 z okładką imitującą skórę. Posiada 160 stron w wykropkowane linie, gramatura 80 g/m2 oraz zakładkę z metalowym elementem. Z tyłu na okładce tłoczone logo Pierre Cardin. Zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.
od 29.11zł
netto
Cena katalogowa:
37.80zł
Dostępne od ręki: 16 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czerwony, jasnoniebieski, niebieski, szary, zielony |
| Wymiar produktu | 20,8 x 16,2 x 1,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,250 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 20.8 x 14.9 x 1.4 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 1,400 kg |
| Opakowanie produktu | etui prezentowe Pierre Cardin |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1; Duże: 5 |
| Kod celny | 8595611008733 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.