Ołówek automatyczny mały AMOUR Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 19.68zł
Brelok akrylowy
Cena katalogowa (netto): 4.90zł
Ołówek automatyczny mały RENEE Pierre Cardin
B0500300IP307
Cena katalogowa (netto): 90.60zł – 108.33złZakres cen: od 90.60zł do 108.33zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości metalowy ołówek z chromowanymi elementami pochodzący z kolekcji RENEE. Posiada mechanizm obrotowy oraz grafit 0,5 mm. Ołówek zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary, szary |
| Wymiar produktu | 1,2 x 14,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,070 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 17.5 x 5.5 x 3.5 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 1,540 kg |
| Opakowanie produktu | etui prezentowe Pierre Cardin |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1; Duże: 20 |
| Kod celny | 8595611008955 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65622 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
39284 | 75000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
356530 | 320000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.