Zestaw 41 narzędzi JOSEPHINE
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Zawieszka bagażowa AMALIA
Cena katalogowa (netto): 10.46zł
Brelok metalowy z aluminium z recyklingu LIESELOTTE
9493703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu.
od 1.42zł
netto
Cena katalogowa:
1.85zł
Dostępne od ręki: 138 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, żelazo |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
| Wymiar produktu | 4,8 x 2,9 x 0,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,009 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 23 x 40 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 18,000 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 2000 |
| Kod celny | 4064571043992 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.