Miarka 5 m CARLOTA
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Lampka stołowa ILSE
Cena katalogowa (netto): 49.13zł
Miarka 3 m KATHARINA
9462903
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Taśma miernicza o długości 3m, z nylonowym sznurkiem i klipsem dzięki, któremu można zamocować ją na pasie narzędzi lub przypiąć do spodni.
od 10.76zł
netto
Cena katalogowa:
13.97zł
Dostępne od ręki: 355 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 040 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, nylon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 5 x 2,5 x 5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,120 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 25 x 33.5 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,700 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571043930 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Miarka 3 m KATHARINA - czarny | |
| 2026-09-15 | 5040 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.