Mini piersiówka brelok 30 ml SARAH
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Miarka 3 m KATHARINA
Cena katalogowa (netto): 13.97zł
Miarka 5 m CARLOTA
9462503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Taśma miernicza o długości 5m, z nylonowym sznurkiem i klipsem dzięki, któremu można zamocować ją na pasie narzędzi lub przypiąć do spodni.
od 16.17zł
netto
Cena katalogowa:
21.00zł
Dostępne od ręki: 42 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, nylon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 6 x 3,6 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,260 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 28 x 40.5 x 16 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571043923 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.