Brelok metalowy ROCIO
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Lupa z lampką LED MONICA
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Brelok metalowy NAOMI
9221207
Cena katalogowa (netto): 5.99zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Prostokątny brelok metalowy, ze środkową częścią z metalu szczotkowanego.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
32 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 8 x 3,5 x 0,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,032 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 21.5 x 28 x 21.5; Duże: 22.3 x 29.5 x 30.2 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,550 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,100 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571023840 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brelok metalowy NAOMI - szary | |
| 2026-04-14 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65622 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
39284 | 75000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1132 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.