Miska ceramiczna 550 ml SOPHIA
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Szklanka z pokrywką i słomką 650 ml BENEDYKT
Cena katalogowa (netto): 20.13zł
Kubek ceramiczny 400 ml JOAN
8384106
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny o ciekawym wzorze, o pojemności 400ml.
od 18.70zł
netto
Cena katalogowa:
22.00zł
Dostępne od ręki: 84 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 8,8 x 9,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,345 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 47.5 x 42 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,550 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571039056 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.