Nóż kelnerski DOLORES
Cena katalogowa (netto): 13.97zł
Kubek ceramiczny 400 ml JOAN
Cena katalogowa (netto): 22.00zł
Miska ceramiczna 550 ml SOPHIA
8384006
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ceramiczna miseczka o ciekawym wzorze, o pojemności 550 ml.
od 23.83zł
netto
Cena katalogowa:
28.04zł
Dostępne od ręki: 780 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 13 x 6,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,418 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 42.5 x 47.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,050 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571039049 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Miska ceramiczna 550 ml SOPHIA - biały | |
| 2026-09-15 | 6000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.