Kubek emaliowany do sublimacji 300 ml LUCAS
Cena katalogowa (netto): 22.76zł
Organizer kuchenny IVY
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Organizer kuchenny LUIS
8371113
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bambusowy organizer kuchenny z serwetnikiem w wersji małej. Posiada 3 pojemne przegrody, które doskonale nadają się jako miejsce na serwetki i sztućce. Uniwersalny styl sprawia, że sprawdzi się jako element dekoracyjny. Materiał, z którego jest wykonany, został dostosowany do wykonania precyzyjnego grawerowania laserowego.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 1 099 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 16 x 12 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,247 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 12.5 x 16.5 x 12.5; Duże: 34.8 x 41 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571035799 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.