Zestaw 4 kieliszki 30 ml i podstawka KASPAR
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Deska do serów z nożami FORTUNATO
Cena katalogowa (netto): 70.22zł
Miarka barmańska 20 ml i 40 ml CAMILO
8323707
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwustronna miarka barmańska o pojemności 20ml i 40 ml, wykonana ze stali nierdzewnej.
od 4.47zł
netto
Cena katalogowa:
5.80zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 4,3 x 8,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,030 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 23.5 x 41 x 23.5; Duże: 43 x 49 x 50 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 20,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 125; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571032750 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.