Skrzynka na wino CHRISTA
Cena katalogowa (netto): 105.37zł
Miarka barmańska 20 ml i 40 ml CAMILO
Cena katalogowa (netto): 5.80zł
Zestaw 4 kieliszki 30 ml i podstawka KASPAR
8322813
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw składający się z 4 klieliszków o pojemności 30 ml oraz praktycznej deseczki z pętelką ułatwiającą transport.
od 20.24zł
netto
Cena katalogowa:
26.28zł
Dostępne od ręki: 1 247 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, szkło |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 33 x 8 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,120 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35.5 x 36.5 x 36.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,850 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571032743 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.