Zestaw narzędzie wielofunkcyjne i latarka IOLANDA
Cena katalogowa (netto): 92.19zł
Nóż kelnerski SIMONE
Cena katalogowa (netto): 12.66zł
Otwieracz do butelek ERWIN
8308913
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Otwieracz do butelek wykonany z metalu z bambusową rączką.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 1 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 3,9 × 1 × 6,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,035 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 15.5 x 29.5 x 15.5; Duże: 17 x 31 x 22.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Kod celny | 4064571031470 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Otwieracz do butelek ERWIN - beżowy | |
| 2026-11-03 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.