Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND
Cena katalogowa (netto): 19.99zł
Kubek ceramiczny 300 ml AUSTIN
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Miarka składana 2 m ALEXANDRA
8089506
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana miarka o długości 2 m (po rozłożeniu), wykonana z plastiku.
od 8.77zł
netto
Cena katalogowa:
11.39zł
Dostępne od ręki: 2 485 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
30 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 23 x 3 x 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,099 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 24.5 x 9; Duże: 26.5 x 37 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571020566 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Miarka składana 2 m ALEXANDRA - biały | |
| 2026-08-25 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.