Torba RPET z długimi uszami 140g/m2 SANDRA
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Torba na zakupy XXL 140 g/m2 HUGON
Cena katalogowa (netto): 13.09zł
Składana torba z bawełny i poliestru z recyklingu 118 g/m² ANJA
6526203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana torbana zakupy, wykonana z bawełny i poliestru pochodzących z recyklingu, o gramaturze 118 g/m².
od 8.73zł
netto
Cena katalogowa:
11.34zł
Dostępne od ręki: 4 297 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna z recyklingu, poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 37 x 0,3 x 37 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,080 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571043633 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.