Torba podróżna wodoodporna CrisMa ZOFIA
Cena katalogowa (netto): 171.29zł
Torba z juty do kolorowania z kredkami ELISA
Cena katalogowa (netto): 18.37zł
Pokrowiec na ubrania VIOLETTA
6396203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nasz pokrowiec na odzież PEVA zapewnia nie tylko ochronę, ale także sposób na promocję Twojej marki. Zamów już dziś i zaoferuj swoim klientom praktyczne i spersonalizowane akcesorium do przechowywania ubrań.
od 8.39zł
netto
Cena katalogowa:
10.90zł
Dostępne od ręki: 222 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | inny |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 100 x 57,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,112 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 26 x 47 x 26; Duże: 49.5 x 52 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,200 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571017665 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Pokrowiec na ubrania VIOLETTA - czarny | |
| 2026-05-19 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.