Torba bawełniana z długimi uszami 180 g/m2 GIULIA
Cena katalogowa (netto): 6.39zł
Torba z juty FERNANDA
Cena katalogowa (netto): 14.85zł
Torba z juty ANA
6389113
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba z certyfikatem Oeko-Tex STANDARD 100, wykonana z juty, z bawełnianą wstawką z przodu torby umożliwiającą znakowanie i wytrzymałymi długimi uchwytami.
od 15.29zł
netto
Cena katalogowa:
17.99zł
Dostępne od ręki: 9 629 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna, juta |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 45 x 15 x 36 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,308 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 47 x 52 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 19,350 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 60; Duże: 60 |
| Kod celny | 4064571038745 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.