Saszetka RPET KATHRYN
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Pokrowiec na ubrania CLARISSA
Cena katalogowa (netto): 149.32zł
Torba z filcu RPET ULRICH
6377101
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torebka wykonana z filcu RPET z szerokim dnem i zamknięciem na zatrzask.
od 17.33zł
netto
Cena katalogowa:
22.50zł
Dostępne od ręki: 1 011 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | rPET |
|---|---|
| Kolor | brązowy, czarny, granatowy |
| Wymiar produktu | 40 x 13 x 30 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,259 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 42.5 x 63.5 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 32; Duże: 32 |
| Kod celny | 4064571036321 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba z filcu RPET ULRICH - granatowy | |
| 2026-09-15 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.