Torba non woven 80 g/m2 GIANLUCA
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Plecak wodoodporny EDITH
Cena katalogowa (netto): 165.00zł
Torba non woven 80 g/m2 WILLIAM
6365413
Cena katalogowa (netto): 3.25zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składana torba non woven z krótkimi uszami, gramatura 80g/m2. Wymiar torby po rozłożeniu: 38 x 42 cm, rączki 40 cm.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2638 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 21 x 2 x 13 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,045 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 42 x 50 x 42; Duże: 42.8 x 50 x 35.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571034822 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
356530 | 320000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.