Plecak RPET HERBERT
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Torba non woven 80 g/m2 GIANLUCA
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Plecak termiczny ROSSANA
6364707
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak chłodzący wykonany z poliestru 600D, z bocznymi kieszeniami z siatki, główną komorą zamykaną na zamek błyskawiczny. Pojemność 10 l.
od 64.22zł
netto
Cena katalogowa:
83.40zł
Dostępne od ręki: 518 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 22 x 17 x 36 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,200 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 36 x 40 x 40.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571034785 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.