Torba termiczna na 6 puszek 500 ml ANNELIESE
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Termos 500 ml TIFFANY
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Karafka szklana 1000 ml NIKODYM
6230666
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklana karafka o pojemności 1 litra z korkową zatyczką.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
229 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | korek, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 9,5 x 28,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,370 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 42 x 53 x 31 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,050 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571027954 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491073 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
41282 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
292367 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.