Okulary przeciwsłoneczne UV400 GIANNA
Cena katalogowa (netto): 4.89zł
Worek bawełniany 140g/m2 WITALIS
Cena katalogowa (netto): 7.99zł
Scyzoryk TANYA
5960203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Scyzoryk z aluminium i stali nierdzewnej, posiadający 7 funkcji: nożyk, otwieracz do puszek i butelek, korkociąg, śrubokręt oraz brelok.
od 9.23zł
netto
Cena katalogowa:
11.99zł
Dostępne od ręki: 271 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, korek, metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 9,4 x 2,5 x 1,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,075 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 22 x 33 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571013391 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Scyzoryk TANYA - czarny | |
| 2026-10-27 | 4000 |
| Scyzoryk TANYA - niebieski | |
| 2026-10-27 | 4000 |
| Scyzoryk TANYA - czerwony | |
| 2026-10-27 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.