Piłka plażowa ø26 cm CLAYTON
Cena katalogowa (netto): 9.58zł
Scyzoryk TANYA
Cena katalogowa (netto): 11.99zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 GIANNA
5875803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Okulary przeciwsłoneczne z plastiku i akrylu. Posiadają certyfikat potwierdzający ochronę przed promieniami słonecznymi 400 UV, filtr klasy 3.
od 3.77zł
netto
Cena katalogowa:
4.89zł
Dostępne od ręki: 5 456 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | akryl, plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fioletowy, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, żółty |
| Wymiar produktu | 14,3 x 14,3 x 4,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,035 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 45 x 79 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,600 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571013254 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 GIANNA - czarny | |
| 2026-10-13 | 10000 |
| Okulary przeciwsłoneczne UV400 GIANNA - biały | |
| 2026-10-20 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.