Talia kart i kości do gry BRIAN
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Zestaw gier MARCO
Cena katalogowa (netto): 28.91zł
Czapka zimowa VERONICA
5432277
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Czapka zimowa wykonana z RPET i akrylu z czarną łatką, na której można umieścić logo. Dzięki elastycznemu materiałowi, pasuje na każdy rozmiar głowy.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
6531 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | rPET |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary |
| Wymiar produktu | 20,5 x 2 x 22 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,089 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32 x 41 x 43.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,400 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571039940 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.