Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli LEONE
Cena katalogowa (netto): 13.53zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 KATHLEEN
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 LINUS
5364313
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Okulary przeciwsłoneczne z bambusowymi zaucznikami, szkła ochroną UV 400, kategoria 3.
od 14.14zł
netto
Cena katalogowa:
18.37zł
Dostępne od ręki: 1 601 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, plastik |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 14,5 x 16 x 4,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,050 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 19 x 31 x 19; Duże: 33 x 97 x 43 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,500 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,100 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 300 |
| Kod celny | 4064571034358 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.