Zegar ścienny FRANCISCA
Cena katalogowa (netto): 105.37zł
Płaszcz przeciwdeszczowy CORA
Cena katalogowa (netto): 57.04zł
Płaszcz przeciwdeszczowy LAUREN
4910166
Cena katalogowa (netto): 32.43zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przeźroczysty płaszcz przeciwdeszczowy XL zapinany na zatrzaski. Wykonany z tworzywa PVC (bez ftalanów), z kapturem i kieszeniami.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1440 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 17,5 x 23 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,192 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 22 x 36 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,600 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571011274 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
39284 | 75000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
452323 | 815000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
356530 | 320000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.