Parasol automatyczny ø100 cm LOUIS
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Parasol manualny ø123 cm ADA
Cena katalogowa (netto): 42.98zł
Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN
4513124
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Parasol automatyczny o średnicy 105 cm z drewnianą, wygiętą rączką, 8 paneli, wykonany z poliestru 190T.
od 21.55zł
netto
Cena katalogowa:
27.99zł
Dostępne od ręki: 1 790 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, metal, poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, bordowy, brązowy, ciemnozielony, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | ø 105 x 88 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,382 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 25 x 92.5 x 25; Duże: 26 x 94 x 31 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 9,140 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 19,100 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571010604 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - jasnoniebieski | |
| 2026-09-15 | 3000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - fioletowy | |
| 2026-09-15 | 3000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - pomarańczowy | |
| 2026-06-16 | 2800 |
| 2026-08-25 | 2200 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - bordowy | |
| 2026-08-18 | 2000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - czarny | |
| 2026-05-12 | 2500 |
| 2026-06-16 | 7500 |
| 2026-08-18 | 10000 |
| 2026-09-01 | 20000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - biały | |
| 2026-05-12 | 1500 |
| 2026-06-16 | 1500 |
| 2026-09-15 | 4000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - szary | |
| 2026-06-16 | 2500 |
| 2026-08-25 | 2500 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - żółty | |
| 2026-05-12 | 1750 |
| 2026-06-16 | 4250 |
| 2026-10-13 | 2000 |
| Parasol automatyczny ø105 cm MARCIN - ciemnozielony | |
| 2026-09-01 | 6000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.