Parasol automatyczny ø100 cm PAULINE
Cena katalogowa (netto): 68.45zł
Parasol manualny ø 105 LENI
Cena katalogowa (netto): 109.00zł
Parasol automatyczny ø130 cm FABIAN
4392403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości, duży parasol automatyczny, wykonany z poliestru 190T pongee, z czarnym stelażem z włókna szklanego.
od 33.80zł
netto
Cena katalogowa:
43.90zł
Dostępne od ręki: 406 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | ø 130 x 101 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,606 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 25 x 102 x 25; Duże: 26 x 105 x 25.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,900 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 24,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571038448 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.