Parasol automatyczny ø100 cm BARTOLOME
Cena katalogowa (netto): 59.67zł
Parasol automatyczny ø105 cm SUSANA
Cena katalogowa (netto): 38.50zł
Parasol automatyczny XXL ø150 cm ELISABETH
4358444
Cena katalogowa (netto): 65.83zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Parasol automatyczny w rozmiarze XXL, wykonany z poliestru 190T Pongee ze stelażem z włókna szklanego.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
960 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, poliester |
|---|---|
| Kolor | czarny, granatowy |
| Wymiar produktu | ø 150 x 109 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,725 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 21 x 112 x 21; Duże: 23 x 112 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 6,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571034259 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Parasol automatyczny XXL ø150 cm ELISABETH - czarny | |
| 2026-06-16 | 1000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102481 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442387 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.