Ładowarka indukcyjna 3w1 AMY
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Słuchawki nauszne bezprzewodowe CrisMa LOUISE
Cena katalogowa (netto): 131.74zł
Słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym CrisMa KRISTEN
3524903
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Słuchawki bezprzewodowe (40 mAh) z etui ładującym (500 mAh). Czas grania naładowanych słuchawek wynosi 6h.
od 89.56zł
netto
Cena katalogowa:
105.37zł
Dostępne od ręki: 1 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, metal, silikon |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 5,2 x 4,8 x 3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,115 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40.5 x 50 x 28.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,100 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571042988 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.