Głośnik bluetooth NIKLAS
Cena katalogowa (netto): 104.50zł
Głośnik bluetooth ESTHER
Cena katalogowa (netto): 86.92zł
HUB rozgałęźnik z funkcją transferu danych HILDEGARDA
3385307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Rozgałęźnik HUB z funkcją transferu danych, wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu, z 3 wejściami USB, USB typu C oraz kablem na USB typu C. Moc wejściowa: 5.0V 500mA, moc wyjściowa: 5.0V 500mA
od 31.30zł
netto
Cena katalogowa:
36.82zł
Dostępne od ręki: 979 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | guma |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 23,5 x 1,5 x 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,031 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 25.5 x 36.5 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 200; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571038219 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| HUB rozgałęźnik z funkcją transferu danych HILDEGARDA - szary | |
| 2026-09-15 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.