Notatnik A5 w linie CrisMa EDNA
Cena katalogowa (netto): 37.70zł
Notatnik A5 w linie z trzciny cukrowej STANLEY
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Notes na lodówkę z magnesem HELGE
2491606
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Praktyczny magnes na lodówkę z bloczkiem 40 karteczek do notowania w linie.
od 1.69zł
netto
Cena katalogowa:
2.20zł
Dostępne od ręki: 80 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, papier |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 5,9 x 0,4 x 14 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 26 x 30 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571042643 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Notes na lodówkę z magnesem HELGE - biały | |
| 2026-09-15 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.