Notatnik A5 w linie z papieru z recyklingu ALINA
Cena katalogowa (netto): 9.99zł
Notatnik A5 w kratkę SILAS
Cena katalogowa (netto): 2.55zł
Notatnik A6 z czystymi stronami i długopisem ELSA
2321813
Cena katalogowa (netto): 9.58zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes o formacie A6 z bambusową okładką, zamykany na gumkę. Notes posiada 140 niezadrukowanych stron, dodatkowo wyposażony został w długopis, który dzięki pętelce przy notesie, zawsze będzie pod ręką.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
280 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 9,9 x 1,5 x 14,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,163 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 22 x 34 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,050 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 80; Duże: 80 |
| Kod celny | 4064571032132 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
57818 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
41282 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.