Stojak biurkowy z zegarem VERNON
Cena katalogowa (netto): 86.04zł
Zestaw piśmienny 6w1 GUSTAV
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Stojak na telefon lub tablet HAILEY
2318913
Cena katalogowa (netto): 6.94zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Podkładka wykonana z drewna bambusowego, dwa rozmiary wycięć pozwalają na umieszczenie na niej zarówno telefonu jak i tableta.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4147 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 17 x 7,3 x 1,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,110 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 19 x 41.5 x 19; Duże: 20.5 x 43.5 x 35 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,900 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,300 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571032101 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442367 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
153883 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.