Podkładka pod mysz XXL MARINA
Cena katalogowa (netto): 49.13zł
Stojak na telefon lub tablet HAILEY
Cena katalogowa (netto): 6.94zł
Stojak biurkowy z zegarem VERNON
2315413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminiowy zegar obrotowy umieszczony na drewnianej podstawce, wyposażonej w pojemnik na artykuły piśmiennicze.
od 66.25zł
netto
Cena katalogowa:
86.04zł
Dostępne od ręki: 359 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 17,6 x 7,6 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,033 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 39 x 44 x 39; Duże: 40 x 47 x 47.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 8,150 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 12 |
| Kod celny | 4064571032095 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.