Etui na kartę do smartfona WILHELMINE
Cena katalogowa (netto): 2.15zł
Stojak biurkowy z zegarem VERNON
Cena katalogowa (netto): 86.04zł
Podkładka pod mysz XXL MARINA
2314003
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Podkładka na biurko w rozmiarze XXL. Wierzchnia warstwa wykonana z przyjemnej w dotyku mikrofibry, spodnia warstwa wykonana z materiału antypoślizgowego.
od 37.83zł
netto
Cena katalogowa:
49.13zł
Dostępne od ręki: 2 735 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | mikrofibra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 90 x 42,3 x 0,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,864 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 42.5 x 46 x 42.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 21,600 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571031814 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.