Stojak na telefon z długopisem REINHOLD
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Notatnik A5 w kratkę ARCHIE
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Karteczki do markowania LORETTA
2135413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notatnik w oprawie korkowej z różnokolorowymi małymi karteczkami samoprzylepnymi (po 25 sztuk), żółtymi karteczkami samoprzylepnymi (25 sztuk) i notesem z 200 kartkami.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 3 757 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | korek |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 8 x 1,8 x 10,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,109 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11 x 45 x 11; Duże: 23.5 x 46 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,250 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,850 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571026070 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Karteczki do markowania LORETTA - beżowy | |
| 2026-06-30 | 2000 |
| 2026-09-08 | 13000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.