Rozgałęźnik USB SUSAN
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Ładowarka indukcyjna OKSANA
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Etui na wizytówki SHEILA
2072303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na wizytówki wykonane ze skóry syntetycznej i metalu, zamykane na magnes.
od 10.77zł
netto
Cena katalogowa:
13.99zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
6 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, poliuretan (PU) |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 9,7 x 6,4 x 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,074 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22 x 44 x 22; Duże: 23 x 45 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,800 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571006560 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Etui na wizytówki SHEILA - czarny | |
| 2026-09-08 | 6000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.