Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet GASPARE
Cena katalogowa (netto): 119.00zł
Folder A4 z notatnikiem w linie GABRIELE
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Folder A5 z notatnikiem w linie LOGAN
2063303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Folder A5 z materiału imitującego skórę. Posiada kieszenie na wizytówki, telefon i szlufki na długopisy oraz notes w linie z małym kalendarzem. Zamykany na zamek błyskawiczny.
od 67.61zł
netto
Cena katalogowa:
87.80zł
Dostępne od ręki: 44 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 19 x 23,5 x 3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,430 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 27 x 27 x 27; Duże: 28.5 x 28.5 x 65 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,900 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 30 |
| Kod celny | 4064571006386 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Folder A5 z notatnikiem w linie LOGAN - czarny | |
| 2026-10-13 | 1000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.