Notatnik w kratkę z karteczkami do markowania MANLIO
Cena katalogowa (netto): 5.19zł
Folder A5 z notatnikiem w linie LOGAN
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet GASPARE
2063003
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Folder A4 z materiału imitującego skórę. Posiada kieszeń na tablet, liczne przegródki, kieszeń i podstawkę pod telefon, miejsce na długopisy oraz notes w linie z małym kalendarzem.
od 91.63zł
netto
Cena katalogowa:
119.00zł
Dostępne od ręki: 9 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 25,8 x 33,7 x 3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,932 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 28 x 35 x 28; Duże: 29.5 x 36 x 35 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,320 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571006355 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.