Okulary VR LEONORA
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Podkładka pod mysz CLEMENTINA
Cena katalogowa (netto): 3.95zł
Piórnik IRENA
2041404
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Piórnik w kształcie tuby, zapinany na zamek, wykonany z poliestru 600D.
od 6.13zł
netto
Cena katalogowa:
7.21zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 21 x ø 8,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,040 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 26 x 39 x 26; Duże: 29 x 52 x 41 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571006157 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.