Długopis metalowy CrisMa ERNESTO
Cena katalogowa (netto): 30.67zł
Długopis metalowy CrisMa MATIAS
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Długopis metalowy CrisMa SABRINA
1512707
Cena katalogowa (netto): 16.61zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Matowy, przekręcany długopis, wykonany ze stali nierdzewnej, z czarnymi akcentami, posiada wkład piszący na niebiesko.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
27 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 14,5 x ⌀ 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,041 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 20 x 59.5 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 20,500 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571042360 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
121507 | 140000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102481 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
155273 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.